MOJE  ZKUŠENOSTI  S  PROGRAMY,  APLIKACEMI  A  VYCHYTÁVKAMI

Rád se zde podělím o mé zkušenosti a nápady a také uvítám vaše doporučení na váš oblíbený program, aplikaci nebo lifehack. Těším se, že mi pošlete váš zajímavý tip.

Používám mobilní telefon Samsung A8 a notebook HP ProBook. Vše, co zde najdete je mnou vyzkoušené pro Android a Windows, kompatibilita s Mac OS a iOS je samozřejmě taky možná, ale to nechám už na vás.

Pokud vás některý z mých lifehacků zaujal a chcete zjistit víc podrobností, napište mi.

Externí disk s šifrováním

Již se nemusíte bát, že ztratíte své přenosné zařízení s citlivými daty. S tímto externím diskem s 256 bitovým AES hardwarovým šifrováním přes numerickou klávesnici jsou vaše informace v bezpečí.

Více informací >>

Dvoufaktorové ověření identity

Jeden z nejbezpečnějších způsobů ověření totožnosti v dnešní době. Při dodržení správného postupu je prolomení této ochrany téměř nemožné.   

Více informací >>

Sleduje vás kelímek na kafe?

Zřejmě máte nyní úsměv na rtech, pokud vás ale skutečně zajímá bezpečnost a to nejen kybernetická, měli byste vědět, že kelímek s kamerou a mikrofonem je jednoduše dostupné monitorovací zařízení.   

Více informací >>

Odesíláte správně vaši emailovou korespondenci?

Víte, že velmi jednoduché a rychlé nastavení DNS záznamů na vaší doméně může výrazně ovlivnit kvalitu doručení odesílaných emailů? Parametry SPF, DKIM a DMARC určují, co se bude odehrávat s emailem, když kliknete na ODESLAT.

Více informací >>